Genital Bölge Renk Açma

İzmir de Genital Bölge renk açma merkezleri, Genital Bölge renk değişimi Hastanesi, İzmir Genital Bölge Renk Açma

Genital Renk Açma İzmir

Genital-Bolge-Renk-Acma.jpg
Genital Bölge Renk koyuluğu ve Genital Lazerle Vajina Daraltma ve Genital Renk Açma:

Cinsel yaşamımız, vücutdaki özel bölgelerin estetik görünümü ile büyük ölçüde etkilenmektedir. Bu bölgelerde hijyen kadar, estetik de çok büyük önem taşımaktadır. Genital organının görüntüsünden hoşnutsuz pek çok genç kadın bu sorunlarını kimseyle paylaşamamak da ve cinsel birliktelikde başarısız olacağı kaygısıyla kendilerine güvenlerini kaybederek cinsel birlikteliği ve evlenmeyi ertelemektek zorunluğunda kalabilmektedir.

Psikolojik ve fizyolojik sorunlara yol açabilen şekil ve görünüm bozuklukları; kişinin kendine olan güvenini azaltmakta ve cinsellikten gerektiği gibi keyif almasını engellemektedir. Yine sosyal ortamlarda da kendini kötü hissetmesine neden olmaktadır. Oysa artık genital renk koyuluğunun çözümü lazerle ve kozmetik ürünlerle göründüğünden çok daha kolay bir hale gelmiştir.
Lazer genital bölgede; ağda, epilasyon, güneş, ilaç kullanımı, hamilelik ve yaşlanma, menopoz, ergenlik gibi durumlarda ortaya çıkan renk koyuluklarının ortadan kaldırmaya yardımcıdır.
Bu uygulamalarla sadece görsel renk bozuklukları değil aynı zamanda genital bölgede hücresel gençleştirme de yerine getirilmektedir. Böylece hastaların hayat kaliteleri yükseltilirken, psikolojik bozuklukları da düzelmektedir.

Lazerle özellikle genital renk açma uygulaması ortalama 30 dakika süren ve lokal anestezi eşliğinde yapılan bir uygulamadır. Uygulamadan yaklaşık 10 gün sonra etkinliği gözle görülür bir şekilde hissedilir. Hastaların hiçbir aktivite kısıtlaması söz konusu değildir.
Zararlı kimyasal madde içeren bazı renk açıcı ürünlerin aksine, lazerle çok daha güvenli bir uygulama ile genital bölge renk koyuluğunuz sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşacaktır. Daha fazla bilği ve doktorumuzla görüşmek için kliniğimizi arayınız. www.egejinekoloji.com

Online Randevu

Kliniğimizden Randevu Alabilir veya Doktolarımıza Soru Sorabilirsiniz.

image