<

Hakkımızda

Özel Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum .

Biz Kimiz

Hakkimizda.jpg

Özel Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum 2007 yılında Gyn.Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlu , Gyn.Opr.Dr.Nur Baki,Gyn.Opr.Dr.Ahmet Göksel ve Gyn.Opr.Dr.Dilek Alihanoğlu tarafından kurulmuştur. Özellikle kadrosunda bulundurmuş olduğu Doktorlar Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu ( Gebelik takibi , 4 boyutlu ultrason tanı-takibi ve Genital Estetik cerrahi-lazer uygulamalar,Vajinismus başta olmak üzere cinsel sorunlar) konularında hasta kabuletmektedir.

Gyn.Opr.Dr.Ümit Mutlu; Genel Jinekoloji ve Ürojinekoloji yanısıra,Tıbbı Tahliye-Kürtaj ve vaküm kürtaj ,HPV –Siğil ,Genital Esteteik Operasyonlar

Gyn.Opr.Dr.Rıza Ünal; Kadın Hastalıkları ve Jinekolojik Onkoloji hasta tanı ve yönlendirme dışında, İnfertilite ve Kısırlık tanı ve tedavisi-Tüp Bebek –IVF yönlendirme birimine bakmaktadır.

Özellikle Hasta mahrumiyeti ve kimlik bilğilerinin tamamen gizli tutulmasına özel gösterilmekle birlikte ,hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetine odaklanmış özel Assos Kadın ve Aile Sağlık Merlezi olarak İzmir Alsancakta başarılı sağlık grafiğini her geçen gün yukarlara taşımanın gurur ve onurunu taşımaktadır..

Bizimle İrtibata Geçin

Memnuniyet Anketi

Egejinekoloji olarak hastalarımıza daha Güvenli, Steril, Yüksek Teknoloji ve Yüksek Başarı oranı ile hizmet vermemizin amacı; Sizin Sağlığınız, Huzurunuz ve Memnuniyetiniz bizim önceliklerimizin arasında ilk sırada yer almasıdır.

2011 2012 2013 2014 2015