Lazerle Genital Estetik Uygulaması

Genital Estetikte Lazer Uygulamalar Kadın genital organları hamilelik, normal doğum, kilo alımı, sigara, hormonal bozukluklar, menopoz ve yaş gibi nedenlerle dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilir

Lazerle Genital Estetik Uygulaması İzmir

Lazerle-Genital-Estetik-Uygulamasi
Kadın genital organları hamilelik, normal doğum, kilo alımı, sigara, hormonal bozukluklar, menopoz ve yaş gibi nedenlerle dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilir. Bu da vajina kaslarında gevşeklik, vajina kanalında genişleme ve şekil bozuklukları gibi sorunlara yol açabilir. Kadın cinsel birliktelikte yetersizlik duygusu, öz güven kaybı,estetik kaygısı gibi problemi yaşayabilir.lazerle genital estetik, Artık vajina estetiğinde yepyeni bir tedavi yöntemi var:
Lazerle vajina daraltma ve şekil bozukluğu giderilmesi hepsinden daha önemli olan genital renk koyuluğunun giderilmesi olan renk açma artık lazerle bu mümkün görünmekte.
Kadın cinsel organları hamilelik, normal doğum, kilo alımı, sigara, hormonal bozukluklar, menopoz ve yaş gibi nedenlerle dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilir. Bu da vajina kaslarında gevşeklik, vajina kanalında genişleme ve şekil bozuklukları gibi sorunlara yol açabilir. lazerle genital estetik Kadın cinsel ilişkide yetersizlik duygusu, estetik kaygısı ve özgüven problemi yaşayabilir.
-Vulvar deri rengi açma (whitening)
-Rahim Ağzı Yaraları (Cervikal dysplasia)
-Akne ve akne lekeleri
-Genital siğiller (condylomalar) ya da tüm vücut siğilleri, nasırlar
-Gebelik yada kiloya bağlı çatlaklar
-Güneş ya da doğumsal lekeler
-Dolgu maddesi gerektirmeyen kırışıklıklar
-Kılcal varis (spider veins) tedavisi
-Skin tightening (deri sarkmaları)
-Cerrahi iz bırakmış yaralar ve yatak yaralarını iyileştirme
-Ameliyat, anestezi, kesi ve dikiş gerektirmiyor (non-invasive)
-Uygulama esnasında veya sonrasında acı duyulmuyor
-Günlük yaşantıya hemen dönülebiliyor
-Ölçülebilir sonuçlar elde ediliyor
-Yüksek başarı oranları ve hasta memnuniyeti sağlayan etkili bir çözüm
-Komplikasyon riski ve yan etkisi olmayan güvenilir bir sistem
– Mesai arasında bile uygulanabilecek kadar kısa sürüyor (30 dk)

-Lazer teknolojisi aynı zamanda idran kaçırma ya da çok etkili bir şekilde tedavi edilebiliyor. Bunun dışında rahim ağzı yaraları (cervikal dysplasia), akne ve akne lekeleri, genital siğiller HPV (condylomalar) ve tüm vücut siğilleri, nasırlar, gebelik ya da kiloya bağlı çatlaklar, güneş ve doğumsal lekeler, dolgu maddesi gerektirmeyen kırışıklıklar, kılcal varis (spider veins), cerrahi iz bırakmış yaralar ve yatak yaralarının tedavisi, vulva deri rengi açma (whitening) ve cilt sıkılaştırma yapılabilmektedir.

Genital estetik ve idrar kaçırma problemleri (SUI) için CO2 Fraksiyonel ve Cerrahi Lazer kullanımı Jinekoloji ve plastik cerrahi dallarında dünya genelinde hızla yayılmaktadır.LVR – Lazer Vaginal Remodelling uygulamalarında kullandığımız iki ayrı yöntem vardır. Femilift ve HighGYN ismi verilen iki ayrı yöntemle Vajinal sıkılaştırma, Vajinal rejüvenasyon, Vajen kuruluğunun giderilmesi, İdrar kaçırma (SUI) tedavisi gerçekleştirilir.

Tamamen ağrısız bir yöntem olduğundan genel veya lokal anestezi gerektirmez. Uzun süreli sonuçlar vermesi çok önemli bir avantajdır. Hastanın istemesi durumunda koruma seansları uygulanabilir.

Her seans sadece 5 ila 10 dakika sürmektedir. Toplamda 4 seans önerilmektedir. Her bir seans ayda bir veya beş haftada bir uygulanmaktadır. Bir an evvel tedavinin bitmesini isteyen hastalar için haftada 1 seans uygulanmaktadır. Normal cinsel hayatlarına seans aralarında devam etmek isteyenler için 2 haftada 1 seans uygulanmaktadır. Her seanstan 4 ila 7 gün sonrasında normal cinsel ilişkiye devam edebilirler. Hastanın genel durumu ve fiziki özelliklerine göre tedavide kişisel farklılıklar gösterilmektedir.
1 )Lazer cihazının Cerrahi uçları dış labiaların düzeltilmesi, klitoris estetiği gibi genital estetik uygulamalarını kolaylıkla yapabilinmektedir.
2 ) Jinekolojik Laparoskopi uygulamalarında kullanılmaktadır. Vaporizasyon, insizyon, eksizyon, ablasyon, endoskopik ve laparoskopik cerrahide yumuşak dokunun foto-koagülasyonu. GYN Laparoskopi aplikasyonları uygulamalar bölümümlerinden yanlızca başlıcalarıdır.
Sistemin 30 Watt, 40 Watt ve 70 Watt olarak 3 ayrı versiyonu vardır. 30 Watt gücündeki sistem bu uygulamalar için fazlasıyla yeterlidir.
Genital Estetik ve vajina daraltma-Labioplasty lazer -Lazer genital bölge renk açılması beyazlatma -Over fibroma ve folikül kistler
-Uterosakral bağ ablasyonu
-Histerektomi
-Endometriyal Lezyonlar, Endometriozis ablasyonu dahil
-Adhezyonların eksizyonu/lizisi
-Salpingostomi
-Ooferektomi
-Metroplasti
-Mikrocerrahi (Tubal)
-Miyom ve fibroitler
-Serviks konizasyonu, Servikal intraepitelyal neoplazi (CIN) / Vulvar ve Vajinal intraepitelyal neoplazi (VIN, VAIN) dahil
-Kondiloma Akuminata, servikal, genital, vulvar, perineal, Bowen hastalığı, Queyrat eritroplazisi ve Bowenoid papuloza lezyonları
-Lökoplaki (vulvar distrofiler)
-Bartholin ve nubuthian kistlerin insizyonu ve drenajı (I&D)
-Herpes vaporizasyonu
-Üretral caruncle vaporizasyonu
-Servikal displazi
-Benign ve malignant
-Hemanjiomlar

Online Randevu

Kliniğimizden Randevu Alabilir veya Doktolarımıza Soru Sorabilirsiniz.

image